34 منبع آموزشی برای کارآفرینان مشتاق

کسب و کار

businessplan_v1_0725-cd245eeb11d643c081fa4654d5ad75cc
مقدمه:

وقتی آماده راه اندازی یک استارتاپ هستید، نام این فعالیت تحقیق است. شما باید از هر منبعی که می توانید برای یادگیری نکات و نکات کسب و کار استفاده کنید. از تامین بودجه گرفته تا بازاریابی کسب و کار شما، موارد زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. صدها منبع آنلاین وجود دارد.

اما جستجوی سایت‌های ارزشمند زمان‌بر و گاهی ناموفق است. بنابراین، ما کار را برای شما انجام دادیم. ما فهرستی از 34 منبع را گردآوری کرده ایم که در استارتاپ شما نقش دارند. این فهرست به دسته‌هایی تقسیم می‌شود و به‌عنوان یک فروشگاه یک‌جا برای مشتاقان است.

برنامه ریزی کسب و کار

success
1. Bplans

برای شروع کسب و کار خود به یک طرح کسب و کار مناسب نیاز دارید. اکنون، ما اعتراف خواهیم کرد. ما کمی مغرضانه هستیم. اما اینجا در Bplans، ما تلاش می کنیم تا منابع مورد نیاز کارآفرینان را برای راه اندازی و راه اندازی کسب و کارهای موفق فراهم کنیم. در Bplans، الگوها، کتاب‌های الکترونیکی رایگان و مقالاتی در مورد نحوه برنامه‌ریزی و راه‌اندازی کسب‌وکار خود خواهید یافت.

2. تولید مدل کسب و کار

این وب سایت یک کاربرگ قابل دانلود به نام بوم مدل کسب و کار ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا ایده کسب و کار خود را فکر کنید. این سایت همچنین دوره های آنلاین در مورد مدل های کسب و کار و ارزش های پیشنهادی ارائه می دهد.

3. میز کار بنیانگذاران

Founders Workbench ابزارهای مختلفی دارد که به شما کمک می کند تا استارتاپ خود را راه اندازی کنید. از ماشین حساب های مالی گرفته تا چک لیست های راه اندازی، تعداد زیادی منابع مفید در سایت وجود دارد.

4. مقدمه ای بر مدیریت عملیات

همانطور که برای کسب و کار خود برنامه ریزی می کنید، می خواهید یک استراتژی عملیاتی نیز برنامه ریزی کنید. با این دوره آنلاین از وارتون، نحوه کارآمد بودن، ردیابی موجودی و مدیریت کیفیت محصول یا خدمات خود را خواهید آموخت.

5. سیاست سلامت و قانون مراقبت مقرون به صرفه

با اعمال قانون جدید مراقبت مقرون به صرفه، باید بدانید که چگونه بر شما و کارمندان آینده شما تأثیر می گذارد. این دوره آنلاین که توسط دانشگاه پنسیلوانیا ارائه می شود، یک دوره هشت هفته ای است که برای آموزش قوانین مراقبت های بهداشتی به شما طراحی شده است.

توسعه محصول

6. ملت ادیسون

اگر برای توسعه محصول خود و قرار دادن آن در قفسه فروشگاه ها به کمک کمی نیاز دارید، می توانید Edison Nation را بررسی کنید. آنها می توانند در توسعه و صدور مجوز نیز کمک کنند.

7. اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده

آیا محصول شما برای زمان بزرگ آماده است؟ قبل از راه اندازی آن، با یک پتنت از آن محافظت کنید. شما می توانید تمام مدارک لازم را از طریق وب سایت ثبت کنید. اگر تجارت شما شامل هنر، نوشتن یا رسانه های دیجیتال است، از دفتر حق چاپ برای محافظت از کار خود استفاده کنید.

شبکه سازی

8. امتیاز

به یک مربی تجاری نیاز دارید؟ از کسی که تجربه راه اندازی دارد راهنمایی می خواهید؟ به SCORE تبدیل شوید. این سایت کارآفرینان مشتاق را با مربیان کسب‌وکار مرتبط می‌کند و شما می‌توانید در مورد هر مانعی که کسب‌وکارتان با آن روبرو می‌شود مشاوره رایگان دریافت کنید.

9. گروه های MeetUp

چه نیاز داشته باشید که ایده های خود را از دیگران منصرف کنید، یا فقط باید با کارآفرینان همفکر خود صحبت کنید، یک MeetUp برای شما وجود دارد. MeetUps گروه‌هایی از مردم هستند که در یک منطقه محلی که علایق مشترکی دارند دور هم جمع می‌شوند. برای مثال، یک کلوپ صبحانه تجاری در کوئینز، نیویورک وجود دارد. برای یافتن گروه های شهر خود به سایت مراجعه کنید.

10. شبکه سازی برای حرفه ای ها

ترکیبی از منابع آنلاین و رویدادهای محلی، این سایت بهترین های دنیای دیجیتال و حضوری را ترکیب می کند.

منابع مالی

11. برنامه های وام مدیریت کسب و کار کوچک ایالات متحده

SBA چندین برنامه وام برای استارت آپ ها دارد. البته، یک فرآیند درخواست و الزامات سختگیرانه برای واجد شرایط بودن برای وام وجود دارد، اما ارزش یک نگاه سریع را دارد تا ببینید آیا کسب و کار شما می تواند سودمند باشد یا خیر.

12. Paychex

Paychex یک موتور جستجو برای وام های تجاری است. شما به سادگی اطلاعات کسب و کار خود را وارد می کنید و سایت لیستی از گزینه های وام را به شما می دهد.

Business USA Finance Wizard .13

این سایت یک موتور جستجو برای کمک های مالی فدرال و ایالتی است. شما باید به پنج سوال چند گزینه ای در مورد کسب و کار خود پاسخ دهید. بر اساس پاسخ های شما، سایت لیستی از کمک های مالی ممکن را ارائه می دهد. صدها کمک هزینه در سایت ذکر شده است، اما بسیاری از آنها تمرکز محدودی دارند. ارزش وقت گذاشتن برای بررسی آن را دارد، اما کمک های مالی عمومی “من می خواهم یک کسب و کار راه اندازی کنم” وجود ندارد.

14. MoneySmart برای مشاغل کوچک

به عنوان یک کارآفرین، به درک کاملی از امور مالی مشاغل کوچک نیاز دارید. برای اطمینان از اینکه برای چالش آماده هستید، این سایت Business USA را بررسی کنید. ده درس ارائه می دهد که کارآفرینان مشتاق را در مورد اصول سازماندهی و مدیریت پول آموزش می دهد.

15. کارآفرینی از طریق دریچه سرمایه خطرپذیر

این کلاس خودگام شما را در فرآیند شروع یک کسب و کار از هیچ به IPO راهنمایی می کند. این یک مجموعه 11 سخنرانی است که هر یک از آنها حدود یک ساعت طول می کشد. از طریق استانفورد ارائه می شود، بنابراین می دانید ارزش وقت شما را دارد. سخنرانی‌های رایگان را در iTunes بارگیری کنید، و آماده رفتن هستید.

کمک مالیاتی:

16. مرکز مالیات مشاغل کوچک

اجتناب ناپذیر است – شما باید مالیات بپردازید. در یک تجارت، مالیات پیچیده تر است، بنابراین از مرکز مالیات مشاغل کوچک برای کمک استفاده کنید.

17. استراتژی های مالیاتی

Inc.com یک راهنمای جامع برای مالیات کسب و کار دارد. به بسیاری از سوالات متداول به زبانی که می توانید آن را بفهمید پاسخ می دهد.

تبلیغات و بازاریابی

18. Moz

سایتی که برای تقویت اعتبار دیجیتال خیابانی شما مفید است، Moz می تواند حضور آنلاین شما را بهبود بخشد. از سئو تا لینک بیلدینگ، می توانید با نرم افزار Moz یک طرح بازاریابی ورودی ایجاد کنید.

19. MailChimp

بازاریابی ایمیلی روشی مقرون به صرفه برای دستیابی به مشتریان شما است و MailChimp یکی از شناخته‌شده‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات ایمیل است. با الگوهای ایمیل از پیش ساخته شده، راه‌های آسان برای آپلود فهرست مخاطبین، و راهنماهایی برای کمک به ایجاد ایمیل‌های موفق، همه چیزهایی را که برای دریافت پیام‌های خود در صندوق ورودی نیاز دارید، خواهید داشت.

20. هوت سوئیت

شما احتمالاً سایت های اجتماعی را برای کسب و کار خود راه اندازی خواهید کرد. وقتی این کار را انجام می دهید، از یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی مانند Hootsuite استفاده کنید تا بتوانید تمام سایت ها و پست های خود را از یک مکان مدیریت کنید. این سایت همچنین دارای منابع آموزشی است که به شما آموزش می دهد چگونه حضور خود را در رسانه های اجتماعی به حداکثر برسانید.

کمک حقوقی

21. LegalZoom

آیا نیاز به راه اندازی یک شرکت انفرادی یا LLC دارید؟ مطمئن نیستید کدام یک برای کسب و کار شما مناسب است؟ LegalZoom راهنماهایی در وب سایت خود دارد که می تواند به شما در تصمیم گیری کمک کند. پس از تصمیم گیری، می توانید مدارک لازم را از طریق سایت ثبت کنید تا کسب و کار خود را راه اندازی کنید. این سایت دارای منابع قانونی اضافی برای تجارت شما نیز می باشد.

22. قوانین تجارت SBA

قبل از راه اندازی یک کسب و کار، مطمئن شوید که قوانین مربوط به آن را می شناسید. از قوانین استخدامی گرفته تا قوانین خاص صنعت، باید قوانین و مقررات زیادی را رعایت کنید. درباره قوانین فدرال و ایالتی در وب سایت مدیریت مشاغل کوچک بیاموزید.

کمک وب سایت
23. Wix

هر کسب و کاری به یک وب سایت نیاز دارد. اگر آماده هستید که شینگل دیجیتال خود را آویزان کنید، اما اعتبار کدگذاری لازم برای ساخت یک وب سایت را ندارید، به Wix مراجعه کنید. شما مقالات آموزشی را خواهید یافت که نشان می دهد وب سایت شما چه چیزی باید داشته باشد. وقتی آماده شدید، می توانید از همان سایت برای ساختن وب سایت تجاری خود استفاده کنید.

24. Shopify

آیا قصد فروش اقلام در وب سایت خود را دارید؟ از Shopify برای راه اندازی فروشگاه آنلاین استفاده کنید. می توانید کل سایت خود را با Shopify راه اندازی کنید یا ویژگی های سبد خرید را به یک سایت موجود اضافه کنید. این سایت همچنین دارای یک وبلاگ است که پر از نکات و ترفندها برای افزایش فروش شما است.

آموزش آنلاین

25. چگونه یک استارت آپ راه اندازی کنیم

این منبع مجموعه‌ای از ویدئوها است که به عنوان سخنرانی‌هایی که در ابتدا در سال گذشته در استانفورد ارائه شد آغاز شد. این کتابخانه که ویدیوهای 45 دقیقه‌ای را با موضوعات مختلف ارائه می‌کند، همچنان در حال رشد است.

26. مقدمه ای بر بازاریابی

این دوره 9 هفته ای آنلاین تمام آنچه را که باید در مورد بازاریابی بدانید را به شما آموزش می دهد. این برنامه توسط وارتون ارائه شده است که یکی از بالاترین رتبه بندی برنامه های بازاریابی در ایالت ها را دارد. اوه، و رایگان است.

27. نحوه کسب درآمد آنلاین

چه کسب و کار شما صرفاً به صورت آنلاین باشد، یا فقط بخشی از درآمد شما از فروش آنلاین باشد، این دوره می تواند به شما کمک کند تا سود خود را به حداکثر برسانید. این یک دوره ویدیویی 12 ساعته است که از طریق Udemy.com رایگان است.

27 a. مقدمه ای مناسب برای فرانشیز

اگر همیشه می‌خواستید در مورد حق رای دادن بیاموزید، The Franchise King®، Joel Libava، به تازگی دانشگاه تجارت فرانشیز را راه‌اندازی کرده است و این دوره آنلاین رایگان را ارائه می‌کند.

سایت های خبری کسب و کار

28. Business Insider

سایتی اختصاص داده شده به اخبار و تغییرات کسب و کار.

29. TechCrunch

این سایت مبتنی بر اخبار، مکان مناسبی برای اطلاعات به روز راه اندازی است.

30. کارآفرین

وب سایتی با اخبار کسب و کار و مقالات آموزنده در مورد موضوعات مختلف، از جمله بخشی اختصاص داده شده به استارتاپ ها.

کتاب های استارتاپی

31. استارتاپ ناب اثر اریک ریس

استارتاپ ناب یک کتاب محبوب برای کارآفرینان است. این مملو از توصیه هایی است که کسب و کار خود را در مسیر درست راه اندازی کرده و نگه دارید.

32. هنر زمین توسط پیتر کاوتر

هر کارآفرینی در مقطعی کسب و کار خود را راه اندازی می کند. این کتاب می تواند به شما کمک کند تا ایده خود را در اختیار سرمایه گذاران، شرکا یا وام دهندگان قرار دهید

33. گاو بنفش اثر ست گودین

با مطالعه کتاب ست گودین، یاد بگیرید که چگونه کسب و کار خود را به روشی منحصر به فرد بازاریابی کنید.

34. هنر شروع اثر گای کاوازاکی

این کتاب – نسخه 2.0 جدید – طیف گسترده ای از موضوعات راه اندازی را پوشش می دهد و در مورد شروع یک تجارت در بازار دیجیتال امروزی صحبت می کند.

برگرفته از :

articles.bplans.com

پاسخ به سوال دوستان :

شاید تاکنون به این فکر کرده باشین که چرا باید برای کسب و کار خود وبسایت داشته باشین ؟

دلیل اینکه می‌گوییم باید سایت داشته باشید این آمار است. توجه کنید که ۸۱٪ از افراد قبل از

تصمیم گیری در مورد خرید و فروش در یک کسب وکار یا خدمات، در اینترنت تحقیق می کنند.

یعنی ۲۵.۹۲ میلیون نفر هستند که مشاغل را به صورت آنلاین جستجو می کنند. با این وجود ۴۶% کسب و کارها فکر می‌کنند نیاز به وب سایت ندارند.

توجه داشته باشید که جهان به سمت دیجیتالی شدن پیش می‌رود و نداشتن وب سایت

برای یک شرکت یا هر کسب و کاری، به منزلۀ جا ماندن از گردونۀ روزگار است.

برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما در شرکت آراز پردازش در ارتباط باشید

آدرس ایمیل:  info@arazpardazesh.com

اینستاگرام شرکت:   https://instagram.com/araz_pardazesh_kla

تماس با ما:     https://arazpardazesh.com/contact

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 2 =