خدمات متنوع طراحی وب ادمین وب

خدمات طراحی، اجرا، پشتیبانی انواع وبسایت ها

ادمین وب با ارائه خدمات متنوع طراحی انواع وبسایت های فروشگاهی، شرکتی و … به سلایق مشتریان احترام خاصی قائل است.

رضایت مشتریان
100%

خلاقیت در طراحی
100%

سئو و بهینه سازی وبسایت ها
100%
Image

فرآیند طراحی و توسعه وب در ادمین وب

Picture

بخش اول : تعیین اهداف شما

ما می خواهیم همه نقطه نظرات و ایده های مد نظر را در مورد فعالیت شما بدانیم! بخشی از این فرآیند شامل تکمیل یک پرسشنامه، پرسیدن سؤالاتی در مورد کسب و کار یا سازمان شما، گفتن درباره سایت هایی که دوست دارید، سایت هایی که داشتید و موارد دیگر است. سپس ما یک تماس و گفت و گوی اولیه را برنامه ریزی می کنیم تا بتوانیم در مورد هر چیزی که ارسال کرده اید صحبت کنیم.

ظرف یک الی دو روز کاری سفارش طراحی
Movie

بخش دوم: طراحی اولیه وب

این جایی است که برای شما بسیار سرگرم کننده خواهد بود! با استفاده از اطلاعاتی که در طول فرآیند تعیین اهداف به ما ارائه کردید، برای ایجاد یک طرح سفارشی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. شما یک راهنما از رنگ، تایپوگرافی و نحوه پاسخگویی را به همراه یک مفهوم اولیه صفحه اصلی برای بررسی و ورودی خود دریافت خواهید کرد. این یک همکاری دو طرفه است، بنابراین ما می‌خواهیم نظر شما را بشنویم و در طول کل فرآیند نظرات شما را داشته باشیم.

ظرف دو روز کاری سفارش طراحی
Picture

بخش سوم: طراحی و توسعه

هنگامی که طراحی خود را امضا کردید، زمان ساخت است! ما مفهوم تکمیل شده شما را می گیریم و آن را به یک وب سایت کاربردی تبدیل می کنیم. پس از تکمیل، یک URL خصوصی برای پیش نمایش و آزمایش سایت جدیدتان در اختیار شما قرار می دهیم. این به شما این فرصت را می دهد که آن را در همه دستگاه های خود آزمایش کنید، بررسی کنید که همه پیوندها و دکمه ها کار می کنند و مطمئن شوید که تصاویر و طرح بندی محتوا را دوست دارید.

ظرف سه الی چهار روز کاری سفارش طراحی
Location

بخش چهارم: محتوای وب

یک وب سایت کامل نمی شود مگر اینکه هر صفحه دارای محتوا باشد. ما امیدواریم که در مراحل 1-3 سخت کار کرده باشید تا محتوای آماده برای فاز 4 داشته باشید. مشتریان شما به دلیلی به وب سایت آمده اند، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که به همه سؤالات آنها پاسخ داده اید! محتوا برای هر وب سایت بسیار مهم است.

ظرف دو روز کاری سفارش طراحی
Picture

بخش پنجم: راه اندازی وب سایت

زمان راه اندازی است! این بدان معناست که شما وبسایت تان را آزمایش کرده اید، تایید کرده اید و آماده هستید تا سایت خود را در جهان وب قرار دهید. ما تمام کارهای فنی را در این فرآیند انجام خواهیم داد - بارگذاری آن بر روی سرور شما و همچنین هرگونه اشکال زدایی لازم. (ما مطمئن خواهیم شد که وب سایتتان را گوگل هم شناسایی خواهد کرد.)

ظرف یک الی دو روز کاری سفارش طراحی
Location

بخش ششم: آموزش و پشتیبانی

وب سایت شما راه اندازی شد، اما این تازه شروع راه است! ما یک تماس و گفت و گوی آموزشی برنامه ریزی می کنیم تا بتوانیم نحوه مدیریت وب سایت و همچنین پاسخگویی به تمام سوالات شما را راهنمایی کنیم. در این زمان نیز در مورد گزینه های پشتیبانی با شما صحبت خواهیم کرد. سایت شما برای پیشرفت به مراقبت منظم نیاز دارد.

پشتیبانی از یک الی شش ماه سفارش طراحی

رایج ترین سوالات طراحی وب

0

کل پروژه های انجام شده

0

مشتریان راضی

0

طراحی وب سایت مدیریت محتوا

0

طراحی اختصاصی وب سایت