20 دلیل مهم داشتن وب سایت برای کسب و کارهای کوچک

کسب و کار

20 دلیل مهم داشتن وب سایت برای کسب و کارهای کوچک

مقدمه

آیا مزایای داشتن وب سایت را می دانید؟ چرا هر کسب و کار کوچک به وب سایت نیاز دارد؟

وب سایت یک ابزار بازاریابی قدرتمند است. داشتن یک وب سایت خوب می تواند به شما در به دست آوردن مزیت رقابتی در صنعت خود و رقبای خود و بهبود تصویر کسب و کار شما برای مشتریان کمک کند.

داشتن وب سایت مزایای بسیاری از جمله کمک به شما در دستیابی به منافع و چشم انداز های بیشتر، افزایش فروش. افزایش شٌهرت نام تجاری حرفه ای شما و بهبود خدمات مشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.

طبق مطالعات اخیر، حدود 70 درصد از تمام کسب و کارهای کوچک در ایران وب سایت ندارند. و این کار را هزینه ی اضافه می دانند.

برای کسب و کار خودمون باید سایت داشته باشیم تا شناخته بشیم!

در یک سال گذشته پاندمی کرونا در سراسر جهان اهمیت کسب و کار آنلاین را در اکثر مشاغل حتی کسب و کارهای کوچک نشان داد. این ویروس باعث شد تا تعاملات اجتماعی و خریدهای حضوری به حداقل برسد و بسیاری از مردم حتی افرادی که در گذشته اعتقادی به خرید آنلاین نداشتند به خرید از طریق اینترنت و وب سایت ها روی بیاورند.

به همین جهت داشتن طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک بهترین روش برای کسب درآمد و افزایش آن تبدیل شده است. چرا که یک وب سایت نه تنها به مشاغل کوچک کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنند و به فروش برسانند، بلکه به آن ها این امکان را می دهد تا خود را از رقبای خود متمایز سازند.

در هر صنعتی که باشید نیاز به یک وب سایت دارید.

همان روزی که کسب و کار خود را شروع کردید به وب سایت نیاز داشتید و اگر هنوز صاحب یک وب سایت نمی‌باشد، بهتر است هم اکنون برای ساخت آن اقدام کنید. دیر شروع کردن بهتر از هرگز شروع نکردن است! هر صنعتی حتی صنایع تولیدی و سنگین نیز به یک وب سایت نیاز دارند زیرا وب سایت اولین گام در تبلیغات و بازاریابی دیجیتال است. اگر این دلیل برای شما قانع کننده نیست،‌ در زیر چندین دلیل برای قانع کردن شما آورده شده است.

20 مزیت یک وب سایت برای کسب و کارهای کوچک که ممکن است تا حالا به آن فکر نکرده باشید را لیست کرده ایم می توانید بخوانید و آگاه شوید :

اعتبار

index

از مهم ترین دلایلی که چرا هر کسب و کار کوچک به وب سایت نیاز دارد. این است که داشتن وب سایت برای کسب و کار ها از نداشتن آن ها معقول تر است. و مشتریان معمولا از کسب و کار هایی که وب سایت ندارند دوری می‌کنند.

وب سایت نه تنها کسب و کار را رونق می‌دهد، بلکه باعث بیشتر شناخته شدن آن نیز می‌شود و از به این دلیل که مصرف کنندگان جدید انتظار وب سایت دارند، به سرعت به کسب و کار اعتبار می‌دهد.

توسعه برند

چقدر تا حالا به برند سازی فکر کردین !؟

برندینگ یا همان برندسازی (Branding) یکی از مهم‌ترین اصول هر کسب‌وکاری است

که استراتژی ها و اصول خاص خود را دارد ، دانستن این اصول برای هر بیزینسی الزامی است.

هر کس به فراخور حال خود و به تناسب نیاز خود تعریف برند و برندسازی را تغییر داده است.

بازاریابی

وقتی شخصی به دنبال کالا یا خدمات خاصی به صورت آنلاین است،‌با لیست بزرگی از وب سایت های مختلف روبرو می‌شود. این موضوع برای وب سایت هایی که رتبه بالایی دارند خبر خوبی است اما برای آن هایی که پایین تر اند مثل کسب و کار های کوچک خبر خوبی نمی‌باشد.

هنگامی که یک کسب و کار کم تر دیده شود شانس کمی برای افزایش ترافیک دارد و رقابت کردن دشوار می‌شود اما با استفاده از سئو(SEO) و بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ، رتبه وب سایت آن ها بهتر خواهد شد.

رقابت

بسیاری از کسب و کار های کوچک فعالیت آنلاین دارند،‌ چه وب سایت باشد و چه یک حساب در شبه های اجتماعی و یا هر دو.  اما آن هایی که وب سایت ندارند قابلیت رقابت پذیری با دیگر شرکت هایی که وب سایت دارند را کم می‌کنند.

کسب و کار ها باید در وب سایت خود حضور داشه باشند؛ حضور مناسب و پر رنگ. مصرف کنندگان اگر با وب سایت ضعیفی روبرو شوند به این نتیجه می‌رسند که کسب و کار در این وب سایت سرمایه گذاری نکرده و آن را جدی نخواهند گرفت.

کنترل

داده های زیادی در وب سایت وجود دارد و از آن ها می‌توان اطلاعات زیادی استخراج کرد. اطلاعات زیر نمونه ای از آن ها است:

کاربران از چه منطق جغرافیایی وارد وب سایت می‌شوند، در چه ساعاتی بیشتر آنلاین می‌شوند و سفارشات آن ها بیشتر در چه ساعاتی ثبت می‌شود، بعد از این وب سایت به چه وب سایتی رجوع می‌کنند و… .

نادیده گرفتن کسب و کار های بدون وب سایت

وب سایت اولین ابزار در دیجیتال مارکتینگ می‌باشد و در این دوره دیجیتال مصرف کنندگان کسب و کاری که وب سایت ندارد را نادیده گرفته و آن را غیر حرفه ای تلقی می‌کنند.

یافتن کسب و کار ها توسط مردم به صورت آنلاین

از مزایای داشتن وب سایت این است که در جایی که مشتریان هستند حضور دارید زیرا آن ها به صورت آنلاین به دنبال شما هستند.

یافتن و تعامل با کسب و کارها با استفاده از وب سایت ها توسط عمده مصرف کنندگان

طبق مطالعات اخیر بیشتر مصرف کنندگان، از وب سایت برای یافتن کسب و کارها و تعامل با آن ها استفاده می‌کنند.

معمولا مصرف کنندگان پیش از خرید از ۳ منبع برای تصمیم گیری درباره خرید یا عدم خرید از یک کسب و کار استفاده می‌کنند که ۳۰ درصد آن ها با بررسی وب سایت به این موضوع می‌پردازند.

صرفه جویی در هزینه های چاپ و توزیع تبلیغ آسان

افزایش اعتبار شما در بازار محلی کسب و کارتان

 

برگرفته از :

virgool.io

dmacourse.com

پاسخ به سوال دوستان :

نمونه کارهای طراحی وب شرکت

در زیر انواع شرکت ها و کسب و کارهای کوچک هستند که در زمینه کاری خود با تاسیس یک وب سایت برای خود مشتریان جدیدی را جذب نموده اند و با استفاده از مزایای دیجیتال مارکتینگ ،کسب و کار خود را بهبود داده اند و درآمد بیشتری را جذب کرده اند .

۱) چاپ دیجیتال دنیا:

شما می‌توانید در هرلحظه به صورت آنلاین محصول مورد نظرتان بر روی وب سایت چاپ دنیا را انتخاب کرده و فرآیند سفارش آن را تکمیل نمایید. البته در صورت نیاز به مشاوره بیشتر نیز می‌توانید با شماره ۲۰۳۰۲۰۰-۰۹۱۰ در ساعات کاری تماس حاصل فرمایید.

۲) فروشگاه اینترنتی مس ناب:

خدمات و فروش به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین می باشد. شرکت مس ناب زنجان

شرکت لوله اعتماد فعال در حوزه خدماتی لوله بازکنی در تهران.

برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما در شرکت آراز پردازش در ارتباط باشید:

آدرس ایمیل:  info@arazpardazesh.com

اینستاگرام شرکت:   https://instagram.com/araz_pardazesh_kia

تماس با ما:     https://arazpardazesh.com/contact

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + یک =